Domů / Telefonní ústředny / ISDN ústředny
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

ISDN ústředny

(7) ISDN ústředny jsou ISDN telefonní ústředny, které se zapojují na ISDN linku, kterou máte zřízenou u vašeho operátora.
ISDN ústředny

ISDN telefonní pobočkové ústředny slouží k vyřešení telefonní komunikace v domácnostech, rodinných, malých, středních i velkých společnostech. Umožňují připojit ISDN státní linky a ty rozvést na další pobočky - ke koncovým uživatelům. Trendem dnešní doby je propojit systémy telefonní a systémy domácích dorozumívacích systémů v jeden celek, včetně dalších příslušenství, jako jsou např. dveřní telefony. Leadrem na trhu je společnost Panasonic, velmi oblíbemou malou ústřednou je i model ISDN Home 402 výrobce Eumex.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS - mail


Vyberte podkategorie ISDN ústředny :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
ISDN HOME 402 Eumex ISDN HOME 402 Eumex
Poslední kusy na skladě!
6.590,00 Kč
Detail
NT1 PLUS Siemens Santis NT1 PLUS Siemens Santis
Poslední kusy na skladě!
4.990,00 Kč
Detail
ADSL Splitter ADSL Splitter
Dodání 2 - 5 dnů
150,00 Kč
Detail
ISDN kabel ISDN kabel
Připraveno k odeslání
90,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena