Domů / PC DOPLŇKY / Routery a switche
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Routery a switche

(7) Dveřní telefony pro komunikaci s příchozím
Routery a switche

Dveřní telefony jsou elektronická zařízení pro komunikaci s příchozím. Montují se buď na omítku, nebo pod omítku. Podomítková montáž je složitější a doporučuje se při stavbě či rekonstrukci objektu, kdy ještě není hotová fasáda budovy. Nadomítková instalace je mnohem jednodušší. Tyto zařízení pro venkovní provoz se ve většině případů vyrábí v provedení Antivandal - jsou pevná a vydrží i hrubší zacházení. Také jsou převážně odolná proti vniknutí prachu a vody. Pokud jsou přímo venku, doporučujeme zvážit dokoupení stříšky, která zabrání vniknutí vody při silném dešti. Dveřní telefony se vyrábí jako jedno či více tlačítková, případně s klávesnicí, nebo čipem. Mohou být vybaveny také kamerou. Zapojují se na klasickou telefoní ústřednu (analogný port), nebo se s nimi dokoupí ústřednový modul dveřního telefonu SED111.

 

Přehled výrobců telefonních přístrojů na pevnou linku uvidíte níže. 

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Tenda TEF1110P-8-102W Tenda TEF1110P-8-102W
Dodání 2 - 5 dnů
1.990,00 Kč
Detail
Mikrotik hEX RB750r2 Mikrotik hEX RB750r2
Dodání 2 - 5 dnů
990,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena