Domů / SENIOŘI / Tesla
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Stolní, domovní a odolné telefony Tesla

Stolní, domovní a odolné telefony Tesla
Tesla

TESLA STROPKOV, akciová společnost, kde majitelem akcií je TESAL Stropkov, spol. s r.o. Výroba v tomto podniku byla zahájená 9. května 1960. Hlavním výrobním programem byla od vzniku firmy výroba koncových telekomunikačních zařízení. Další sortiment je orientovaný na automobilový průmysl (resp. jiné zákaznícké výrobky), stavební průmysl a elektrotechnický průmysl. V ČR je nyní známá jako výrobce vysoce kvalitních odolných telefonních přístrojů, které se používají např. v dolech, kde přístroje musí mít certifikaci pro nevýbušnost, i v dalších oblastech, kde je požadavek na odolné přístroje (odolnost proti vniknutí prachu, vody, dále odolnost proti mechanickému poškození apod.) Další zajímavou komoditou v telekomunikacích jsou dveřní systémy, které vynikají svou jednoduchostí a kvalitou provedení. Jedná např. o řadu Karat a Guard.

 

Tesla Stropkov

 

 


Vyberte parametry zboží
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky