Domů / SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ A OPRAVY PC

   

  Naše služby:

   

  Správa počítačových sítí

  Nabízíme služby v oblasti informačních technologií zaměřené především pro živnostníky, malé a střední firmy. Vždy se klientům snažíme nabídnout individuální přístup při zachování příznivé ceny a nabídnout maximální přidanou hodnotu. Zabezpečíme bezchybný chod vaši počítačové sítě, vždy plně připravenou vás podpořit v práci. Poradíme vám s projekty a nabídneme odpovídající návrh řešení na základě sdělených požadavků. Vytvoříme vám spolehlivou infrastrukturu pro vaši počítačovou síť, telekomunikační, bezpečnostní nebo kamerový systém.

   

  Servis počítačů, tiskáren, notebooků

  Pro naše klienty také zajišťujeme základní servis počítačů, notebooků, kopírek a tiskáren. Provádíme opravy technických závad, reinstalace systému, čištění zařízení, odvirování a softwarové poradenství. Před každou opravou provádíme diagnostiku závady počítače. Následně s Vámi zkonzultujeme další kroky a možnosti servisu včetně cenové nabídky. Víte tak dopředu cenu servisu a časovou náročnost. Váš počítač můžete přinést do naší kanceláře nebo můžeme provést servis ve Vaší domácnosti či firmě, pokud to povaha závady dovolí.

  KONTAKT

  TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY

   

   

  správa počítačových sítí, oprava PC