Domů / PC DOPLŇKY / Externí HDD
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Externí HDD

(4) Klávesnice k bezdrátovým telefonům
Externí HDD

Klávesnice k bezdrátovým telefonům - prodáváme, měníme nebo i čistíme klávesnice bezdrátových telefonů. Jedná se o díl, který se většinou častým používáním tzv. ochodí a vytáčení čísel je čím dál tím více složitější, nebo dokonce nemožné. V tomto případě, pokud je na vině ochozená klávesnice, stačí pouze tento díl vyměnit a Váš oblíbený telefonní přístroj můžete používat dále. Není nutné hned kupovat nový přístroj. Dodáváme a měníme klávesnice převážně výrobců Panasonic a Gigaset.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Seagate Basic Portable - 1TB, externí 2.5" HDD Seagate Basic Portable - 1TB, externí 2.5" HDD Kód: STJL1000400
Dodání 2 - 5 dnů
1.590,00 Kč
Detail
Externí disk Verbatim SSD Vx500 120GB Externí disk Verbatim SSD Vx500 120GB Kód: 4744
Poslední kusy na skladě!
990,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena