Domů / O nás
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  O nás

  Telefonní ústředny Panasonic - servis prodej instalace

  ATEL SERVIS spol. s r.o.

  Vítejte na e-shopu naší společnosti

  Jsme spolehlivá společnost, s hlavní provozovnou v Praze, která se zaměřuje na telekomunikace a počítačovou techniku.

  Atel servis spol. s r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 2004 s hlavní provozovnou v Praze. Z toho vyplývá, že máme mnohaleté zkušenosti v oblasti telekomunikační techniky. Zákazníkům poskytujeme zboží, jako například telefonní ústředny, telefony bezdrátové i stolní a další příslušenství, které se v telekomunikacích používá. Dále provádíme opravy, čili servis uvedených zařízení a také instalace telekomuničních přístrojů (telefonní ústředny, bezšňůrové telefony, faxy apod.) Také děláme servis a správu počítačových sítí, opravy kopírek, tiskáren, notebooků a počítačů.

  Zboží lze zakoupit nejen zde na internetu na těchto webových stránkách ale i maloobchodně, či velkoobchodně na naší prodejně v Praze (Modřany). Na této adrese také naleznete náše servisní středisko, kam můžete dovézt nebo zaslat přístroje na opravu.

   

  Zde jsou odkazy na jednotlivé divize naší společnosti:

   

  TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY                                      BEZDRÁTOVÉ TELEFONY                                   GIGASET-PRO                                   GIGASET

   

  Panasonic telefonní ústředna servis instalace prodej