Domů / BATERIE, AKUMULÁTORY / Mobilní telefony
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Dveřní telefony

(6) Alphatech je český výrobce kvalitních dveřních systémů - dveřní telefony apod.
Mobilní telefony

Alphatech je český výrobce kvalitních dveřních systémů - dveřní telefony apod. Jedná se o tradičního českého výrobce, jehož výrobky jsou proslulé svou vysokou kvalitou. Přes tuto vysokou kvalitu je cena velice příznivá a tyto zařízení si mohou dovolit i zákazníci, kteří nechtějí do dveřních systémů investovat vysoké částky. Společnost Alphatech sídlí v Praze, kde je také její servisní středisko a o jakékoliv

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Baterie NOKIA BL-5C 1.020 mAh Baterie NOKIA BL-5C 1.020 mAh
Poslední kusy na skladě!
300,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena