Domů / SENIOŘI / Telco
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Telco - levné analogové stolní telefony

(1) Telco - levné analogové stolní telefony
Telco

Telco systems s.r.o. je slovenská společnost, která byla založena roku 1992. Specializuje se na vývoj a výrobu koncových telekomunikačních přístrojů, jako jsou např. analogové telefony, IP telefony VoIP a videovrátníky. Všechny tyto přístroje prodává pod značkou TELCO. Tyto přístroje si získali velkou oblibu pro svou nízkou cenu a slušnou kvalitu. Např. analogové stolní telefony jsou často k vidění v hotelech, kde na pokojích často postačuje levný a funkční telefon, bez speciálních funkcí.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Telco PH 895 ID Telco PH 895 ID Kód: PH 895 ID
Dodání 2 - 5 dnů
750,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena