Domů / Dodací a platební podmínky
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  Dodací a platební podmínky

  Dodací lhůty 

   
  Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
   

  Poštovné a balné

  Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Poštou - obchodní balík (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 120,– Kč
  • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - 120,– Kč
  • Doprava do zahraničí - SR (doručení 3 -14 pracovních dní dle typu pošty a vzdálenosti) - 250,– Kč
  • Zásilkovna ČR - vyzvedne se na výdejních místech - 70,- Kč
  • Zásilkovna SR - vyzvedne se na výdejních místech - 70,- Kč
   S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
   
   
  Způsob platby 
  • Hotově při osobním odběru - ZDARMA
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí - 30,- Kč (nejlépe v hotovosti, platbu kartou lze podle konkrétních podmínek přepravní služby)
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce - ČSOB. Číslo účtu je 251926561 /0300. Částku zaplaťte až na základě námi vystavené zálohové faktury, kde bude uveden i variabilní symbol. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

  Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

  Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

                                                                                 tým expedice Atel servis spol. s r.o.