Domů / Stolní telefony / Příslušenství
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Telefonní příslušenství

(45) Telefonní příslušenství
Příslušenství

Telefonní příslušenství - jedná se o drobné příslušenství, které je potřeba k pevné telefonní lince. Toto zboží může výrazně ulehčit funkčnost telefonního systému a klasických telefonů. Jedná se např. o telefonní kabely různých délek, kroucené kabely ke sluchátkům, telefonní konektory, kleště na telefonní konektory, doplňky k přístrojům, jako jsou např. přídavné zvonky, telefonní rozdvojky, spojky, redukce, zásuvkové boxy, telefonní zásuvky, stojany na telefony (telefonní držáky) apod.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Strana 1 / 4
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
2N® EasyGate Pro Lift, UMTS brána analog 2N® EasyGate Pro Lift, UMTS brána analog Kód: ATEUS-5013381LE
Dodání 2 - 5 dnů
7.990,00 Kč
Detail
Kleště krimpovací RJ11/RJ12 Kleště krimpovací RJ11 /RJ12 Kód: 6P6C RJ11
Poslední kusy na skladě!
490,00 Kč
Detail
Strana 1 / 4
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena