Domů / IP TELEFONY / Přídavná sluchátka
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Přídavná sluchátka k IP telefonům

(5) Přídavná sluchátka k IP telefonům
Přídavná sluchátka

Přídavná sluchátka k IP telefonům jsou další přídavná sluchátka, určená pro rozšíření systému stávajících IP bezdrátových telefonů. Díky těmto sluchátkům si z obyčejného IP bezdrátového telefonu s jedním sluchátkem můžete vytvořit sadu s více sluchátky a tak zvýšit komfort vašeho telefonování. Před nákupem sluchátka je však nutné, zjistit si kompatibilu přídavného sluchátka s vaší základnovou stanicí. Toto dokáží zajistit naši servisní technici - stačí jim zavolat.

 


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Panasonic KX-TPA60 Panasonic KX-TPA60 Kód: KX-TPA60
Dodání 2 - 5 dnů
2.490,00 Kč
Detail
Panasonic KX-TPA65CE Panasonic KX-TPA65CE
Dodání 2 - 5 dnů
2.790,00 Kč
Detail
Panasonic KX-TPA65CEB Panasonic KX-TPA65CEB
Poslední kusy na skladě!
2.790,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena