Domů / SENIOŘI

Gigaset DL580 Black


1 hodnocení Kód: S30350-S216-R601 Produktové číslo: 4250366855417
Gigaset DL580 Black je stolní telefon s velikým, výborně čitelným displejem, určený hlavně pro seniory a pro uživatele, kteří potřebují kvalitní telefon s jednoduchou obsluhou a perfektní čitelností LCD a kláves. Napájení - přes adapter ze zásuvky 230V!!!
Výrobce: GigasetGigaset
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Zlevněno z 1.490,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.190,00 Kč , plus doprava
(1.190,00 Kč/ks)
 
Gigaset DL580 BlackGigaset DL580 Black - stplní přístroj pro seniory s velkým čitelným displejem, ergonomická klávesnice, vysoká hlasitost hovoru s možností nastavení, 4 klávesy přímé volby pro vytočení nejčastěji volaných kontaktů, telefonní seznam pro 99 kontaktů. Plně kompatibilní s naslouchadly!!!
Ergonomie, pohodlí a bezpečnost - to je to, co představuje seniorský telefon DL580 společnosti Gigaset. Je snadno použitelný a kombinuje nejlepší kvalitu s výzvami, které přicházejí s věkem. Zařízení Gigaset ze série DL senior mají při volání všechny funkce, které potřebujete:
Jasné a intuitivní použití, například navigace v menu, ptimalizovaná kvalita hlasu a artikulace prostřednictvím flexibilního profilu uživatele a nastavení hlasitosti. Snadno čitelná klávesnice s velkými písmeny a kontrastním displejem,
pohodlná hmatová zpětná vazba a uživatelsky přívětivá klávesnice.
Napájení - přes adapter ze zásuvky 230V!!!
Soubory Štítky
Hodnocení
Jaroslav hodnotil: Čas: 20:39 Datum: 03.08.2019
Tento obchod vřele doporučuji. Úžasný přístup k zákazníkovi. Nejprve jsem si zde zakoupil stolní telefon, kde bylo napájení přes telefoní linku, ale protože mám doma rozdvojnou linku na přenosný telefon, tak mi přenosný telefon nefungoval. Po telefonické domluvě mi obratem peníze za vrácený telefon zaslali zpět.
Vybral jsem si s jejich pomocí tedy telefon s adaptérem Gigaset DL 580 a již skvěle fungují doma oba telefony. Ten Gigaset je v menu i česky, jednoduché ovládání, velké klávesy ... prostě vše jednoduché a perfektní.
V obchodu i v servise ochotně poradí a trpělivě i opakovaně vysvětlují co zákazníka zajímá o telefonech - systém zapojení atd. Zaslali mi ochotně již před koupí i manuál k telefonu. Na e-maily odpovídají bleskem a pečlivě. V telefonu mile a trpělivě vysvětlují co je třeba.
Zboží mají krásně zabalené. Prostě perfektní obchod. Škoda jen, že taková ochota se jen tak všude nevidí. Výhoda je zde i ta, že příslušný telefon v obchodě rozbalí a zjistí i podrobnosti kolem telefonu, které nejsou třeba přesně uvedené v popisu telefonu od výrobce. Pak se i zákazník lépe rozhoduje, když má kolem telefonu více informací. Přeji všem co nejvíce pohody a hlavně trpělivosti při vyřizování dotazů od zákazníků. Myslím si, že ne vždy to mají s námi zákazníky snadné. O to více je obdivuji. A děkuji za vše.