Domů / TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY / Ericsson-LG
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Telefonní ústředny Ericsson-LG

(28) Telefonní ústředny Ericsson-LG
Ericsson-LG

Telefonní ústředny Ericsson-LG jsou vysoce kvalitní pobočkové ústředny, které se používají na celém světě. Využívají se pro vnitrofiremní komunikaci ve školách, školkách, úřadech a firmách. Tyto ústředny se mohou zapojovat na klasickou analogovou, nebo ISDN linku, ale také na moderní IP rozhraní, jelikož moderní forma komunikace se rozvíjí již více na IP platformě. Telefonní ústředny Ericsson-LG jsou na toto IP rozhraní připraveny a plně podporují VoIP komunikaci.


Vyberte podkategorie Ericsson-LG :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Ericsson-LG eMG100 - BRIU4 Ericsson-LG eMG100 - BRIU4 Kód: eMG100 - BRIU4
Dodání 2 - 5 dnů
9.290,00 Kč
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena