Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY / Ostatní bezdrátové telefony
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Bezdrátové telefonní přístroje na pevnou linku

(1) Bezdrátové telefonní přístroje na pevnou linku
Ostatní bezdrátové telefony

Bezdrátové telefony na pevnou linku - pevná linka není pouhým přežitkem. Stále má spoustu možných využití. Hojně se využívají například v kancelářích, obchodech a úřadech. Také jsou stále rozšířené ve školách, či školkách.  Pevná linka má také své místo v domácnostech seniorů. Senioři často odmítají mobilní telefony, nebo pokud je mají, tak se jim s nimi hůře telefonuje. Stolní telefony mají větší klávesy i větší displej, takže volat z těchto přístrojů je jednodušší. A bezdrátové telefony navíc umožňují volný pohyb v rámci dosahu přístroje, který je přibližně až 300 m ve volném prostředí a až 50 m v budovách. Tyto přístroje vyrábí mnoho společností, my však prodáváme pouze přístroje, kde můžeme ručit za jejich kvalitu.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Swissvoice eSence color Swissvoice eSence color
Poslední kusy na skladě!
1.799,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena