Domů / Montážní materiál
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Montážní materiál

(38) Montážní materiál potřebný pro snadnou instalaci telekomunikačních zařízení, jako jsou telefony, telefonní ústředny apod.
Montážní materiál

Montážní materiál

Montážní materiál potřebný pro snadnou instalaci telekomunikačních zařízení, jako jsou telefony, telefonní ústředny, bezdrátové či stolní telefony a další telekomunikační zařízení. Dále tento materiál potřebujeme pro instalaci klasických telefonních rozvodů, např. telefonní zásuvky, telefonní přípojky, telefonní krabice, datové skříně a spousta dalších řešeních, bez kterých se v telekomunikacích neobejdeme.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte podkategorie Montážní materiál :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete