Domů / TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY / Ericsson-LG / Ericsson-LG ústředny
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Přídavná sluchátka k bezdrátovým telefonům Panasonic a Gigaset

(2) Přídavná sluchátka k bezdrátovým telefonům Panasonic a Gigaset
Ericsson-LG ústředny

Přídavná sluchátka k bezdrátovým telefonům Panasonic a Gigaset. Jedná se o další bezdrátová sluchátka, která můžete připojit k základnám telefonních přístrojů Gigaset a Panasinic. Počet zaregistrovaných přídavných sluchátek závisí na konkrétním modelu bezdrátového telefonu. Většinou se jedná o 4 sluchátka u levnějších přístrojů a až 6 sluchátek u vyšších modelů telefonních přístrojů. Tyto informace je uvedena v uživatelském manuálu konkrétního přístroje (základny). Pokud si však nejste jistí, stačí se obrátit na naše servisní odddělení, kde vám rádi poradí jak s výběrem přídavného sluchátka, tak i se způsobem jeho registrace k základně.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena