Domů /
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  Nejprodávanější
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  Klávesnice k bezdrátovým telefonům

  (5) Klávesnice k bezdrátovým telefonům
  Philips

  Klávesnice k bezdrátovým telefonům - prodáváme, měníme nebo i čistíme klávesnice bezdrátových telefonů. Jedná se o díl, který se většinou častým používáním tzv. ochodí a vytáčení čísel je čím dál tím více složitější, nebo dokonce nemožné. V tomto případě, pokud je na vině ochozená klávesnice, stačí pouze tento díl vyměnit a Váš oblíbený telefonní přístroj můžete používat dále. Není nutné hned kupovat nový přístroj. Dodáváme a měníme klávesnice převážně výrobců Panasonic a Gigaset.

   

  V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


  Vyberte parametry zboží
  Výrobci
  Skladem
  Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
  Cena