Domů / ISDN telefony
Kategorie
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  Nejprodávanější
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  ISDN telefony

  (1) ISDN telefony
  ISDN telefony

  ISDN telefony - jedná se o telefonní přístroje na pevnou digitální linku, která najde uplatnění převážně ve firmách. Tyto telefonní přístroje mohou být v provedení stolních i bezdrátových telefonů, případně velmi oblíbená kombinace - Gigaset DX800A. Tento přístroj je vhodný převážně do malých firem, rodinných firem a lékařských ordinací.

   

  Přehled výrobců bezdrátových telefonních přístrojů uvidíte níže. 

   

  V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.

   

   

  SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


  Vyberte parametry zboží
  Výrobci
  Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
  Cena
  Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Gigaset DX800A Gigaset DX800A Kód: DX800A
  Poslední kusy na skladě!
  4.990,00 Kč
  Detail
  Výrobků na stranu: 12 24 48 108
   Název Cena