Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY / Gigaset / Nabíječky pro sluchátka
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Nabíječky pro přídavná sluchátka

(21) Nabíječky pro přídavná sluchátka
Nabíječky pro sluchátka

Nabíječky pro přídavná sluchátka - jedná se o nabíjecí misky včetně napájecího adapteru, které jsou určeny pro napájení sluchátek bezdrátových telefonů. Využití nalezne, pokud budete chtít přídavné sluchátko nabíjet jinde, než v základně - např. v jiné místnosti. Také se občas stane, že nabíječka přestane fungovat, takže místo aby jste koupili celé nové sluchátko s nabíječkou, tak stačí dokoupit nabíječku samotnou.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Gigaset SL910 nabíječka Gigaset SL910 nabíječka
Dodání 2 - 5 dnů
1.290,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena