Domů / Zabezpečovací technika
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Zabezpečovací technika

(1) Zabezpečovací technika Gigaset a Panasonic
Zabezpečovací technika

Zabezpečovací technika

Jedná se o přístroje, které mají zabezpečit, či ještě lépe řečeno informovat o narušení chráněného prostoru. Je to soustava čidel a kamer, kterých je mnoho druhů a jejích užití je třeba promyslet, nebo zkonzultovat s odborníkem. Tyto čidla jsou např.okenní, dveřní, prostorová apod. Dále tyto systémy mohou být rozšíženy o čidlo pro unikající vodu, kouřová čidla - možností je celá řada. Tyto monitorovací systémy, které prodáváme jsou od značek Panasonic a Gigaset (Siemens). Jejich výhodou je bezdrátové provedení a vysoká kvalita zpracování.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.

 


Vyberte podkategorie Zabezpečovací technika :
Vyberte parametry zboží
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena