Domů / VoIP telefony - internetové / Příslušenství
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Příslušenství

(2) Příslušenství k VoIP telefonům IP
Příslušenství

Telefonní příslušenství pro IP telefony - jedná se o drobné příslušenství, které je potřeba k IP telefonním přístrojům. Jedná se např. o PATCH kabely, telefonní kabely různých délek, switche, doplňky k přístrojům, jako jsou např. nabíječky, nabíjecí misky, napájecí adaptéry pro základny, napájecí adaptery pro nabíječky apod. Nabíječky a adaptery jsou pouze originální, kde výrobce garantuje vysokou kvalitu a jednoznačnou kompatibilitu s přístrojem. Kabely, které zde naleznete jsou od renomovaných výrobců, aby nedocházelo ke zbytečným problémům s funkčností telefoního zařízení.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
ZyXEL ES-105A Switch ZyXEL ES-105A Switch
Dodání 2 - 5 dnů
450,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena