Domů / Telefonní ústředny / Analogové ústředny
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Analogové ústředny

(3) Analogové ústředny - základní model pobočkové ústředny, který se zapojuje na klasickou analogovou státní linku
Analogové ústředny

Analogové telefonní pobočkové ústředny slouží k vyřešení telefonní komunikace v domácnostech, rodinných a malých firmách. Umožňují připojit analogové státní linky a ty rozvést na další pobočky - ke koncovým uživatelům. Trendem dnešní doby je propojit systémy telefonní a systémy domácích dorozumívacích systémů v jeden celek, včetně dalších příslušenství, jako jsou např. dveřní telefony. Leadrem na trhu je společnost Panasonic, velmi oblíbemou malou ústřednou je i model Odyseus českého výrobce.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS - mail


Vyberte podkategorie Analogové ústředny :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Panasonic KX-AT7730NE Panasonic KX-AT7730NE Kód: KX-AT7730NE
Poslední kusy na skladě!
Zlevněno z 5.190,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 4.990,00 Kč
Detail
Panasonic KX-AT7730NE-B Panasonic KX-AT7730NE-B Kód: KX-AT7730NEB
Dodání 2 - 5 dnů
4.990,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena