Domů / Použité zboží
Kategorie
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  Nejprodávanější
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  Použité zboží

  (2) Použité zboží
  Použité zboží

  Použité zboží

  Použité zboží je kategorie vystavených či mírně použitých výrobků, kde naleznete přístroje a zařízení za mnohem nižší ceny, než jaké jsou u nových přístrojů. Tyto přístroje mají záruční dobu 6 měsíců ode dne zakoupení. Jejich funkčnost je plně zachována. Vzhledově mají drobné oděrky či škrábance. Tyto přístroje nemusí mít originální obal, nicméně jsou kompletní a plně vybavené, jako nové přístroje.


  Vyberte parametry zboží
  Výrobci
  Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
  Cena
  Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Panasonic KX-T7630CE Panasonic KX-T7630CE
  Dodání 2 - 5 dnů
  2.990,00 Kč
  Detail
  Panasonic KX-T7630FX-B Panasonic KX-T7630FX-B
  Poslední kusy na skladě!
  2.990,00 Kč
  Detail
  Výrobků na stranu: 12 24 48 108
   Název Cena