Domů / Nahrávání telefonních hovorů
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Nahrávání telefonních hovorů

Nahrávání telefonních hovorů na pevné lince
Nahrávání telefonních hovorů

Nahrávání telefonních hovorů

Nahrávání telefonních hovorů na pevné lince se  poslední dobou hojně rozšířilo. Zatímco nahrávání hovorů na Smartphonu je celkem jednoduché a vyžaduje to víceméně pouze nahrání aplikace do přístroje, u pevných linek je situace složitější, nicméně řešitelná. A to jak u nahrávání pevných linek klasických analogových, tak i linek digitálních - ISDN, nebo internetové volání VoIP. V těchto případech je kromě programu (SW) potřeba zakoupit také zařízení, které tento záznam zprostředkuje. Níže najdete několik menších nahrávačů pevných linek. Větší systémy se řeší pomocí telefonních ústředen s dodatkovým SW.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky