Domů / Monitor dechu
Kategorie
Výrobci
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Monitory dechu

(2) Monitor dechu - konektory
Monitor dechu

Monitor dechu - nabízíme náhradní konektory pro monitory dechu od výrobců Babysense a Nanny. Tyto konektory prodáváme samostatně, případně je můžeme nainstalovat na kabel, pokud zařízení donesete k nám do servisního střediska Praha 4. K instalaci jsou zapotřebí speciální kleště, kterými se konektor pevně usadí na kabel, který propojuje základní jednotku s jednotkou snímací. Tyto práce se provádějí na počkání.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Monitor dechu NANNY - konektor Monitor dechu NANNY - konektor Kód: JABLOTRON ALARMS a.s.
Dodání 2 - 5 dnů
250,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena