Domů / Spectralink - KIRK
Kategorie
Výrobci
Články
  OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

  Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

  více naleznete zde

   

  Odběr novinek
  Nejprodávanější
  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

   

  Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
  Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

  více info zde

   

   

  KIRK Spectralink

  (9) Spectralink - KIRK bezdrátová sluchátka
  Spectralink - KIRK

  KIRK Spectralink - jedná se o velice kvalitní DECT bezdrátové řešení pro telefonní komunikaci. Tyto přístroje fungují na frekvenci 1,8 / 1,9 GHz, výrazně zlepšují schopnost reagovat a zvyšovat produktivitu mobilních pracovníků v průmyslových odvětvích jako je výroba, průmysl, maloobchod, pohostinství, starší pečovatelé a zdravotní péče. Všechna řešení DECT poskytují výjimečnou kvalitu hlasu bez jakéhokoli šumu pozadí, ozvěny, zpoždění nebo přerušení.


  Vyberte parametry zboží
  Výrobci
  Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
  Cena