Domů / Domovní zvonky / 2N Helios
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

2N dveřní telefony

(62) 2N je úspěšná česká společnost v oblasti telekomunikací
2N Helios

2N Telekomunikace a. s. je evropská společnost se sídlem v Praze působící v oblasti vývoje a výroby ICT a výrobků pro fyzickou bezpečnost. Do portfolia 2N patří především IP interkomy pro komunikaci dveří a tísňová volání, komplexní řešení pro řízení přístupu IP, IP audio systémy, výtahové systémy, výrobky M2M nebo telekomunikační systémy. Všechny výrobky splňují přísné mezinárodní normy (ISO, TÜV, UL, CE) a jsou kompatibilní se systémy třetích stran (ONVIF, Milestone, Cisco, Bosch, Avaya, Alcatel-Lucent a mnoho dalších). Výzkum a vývoj jsou řízeny interně a výrobky jsou vyráběny a shromažďovány v Evropě. Přesto jsou vyváženy do více než 140 zemí světa s hlavními trhy v USA, Itálii a Německu. Zdroj Wikipedia.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte podkategorie 2N Helios :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Strana 1 / 6
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
2N® Analog Vario 1 tl., klávesnice 2N® Analog Vario 1 tl. , klávesnice Kód: ATEUS-9135110K
Dodání 2 - 5 dnů
8.743,46 Kč
Detail
Strana 1 / 6
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena