Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY / Panasonic / Přídavná sluchátka Panasonic / Nabíječky
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Nabíječky Gigaset a Panasonic - bezdrátové telefony

Nabíječky pro bezdrátové telefony Panasonic a Gigaset
Nabíječky

Nabíječky pro bezdrátové telefony Panasonic a Gigaset využijete, pokud potřebujete sluchátko bezdrátového telefonu nabíjet jinde, než se nachází základna, případně pokud vaše stávající nabíječka je vadná. Nabíječky se většinou skládají ze dvou samostatných částí - nabíjecí misky a napájecího adapteru. V případě nefunkčnosti nabíječky je vadný pravděpodobně nabíjecí adapter, který se ve většině případů dá samostatně vyměnit a naleznete do zde - příslušenství. S diagnostikou závady vám pomůže naše servisní středisko, které poradí, jak postupovat při závadě a případně co zakoupit za napájecí adaptér ke konkrétní nabíječce.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky