Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY / Ostatní bezdrátové telefony
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Internetové telefony VoIP (SIP)

(3) VoIP telefony pro volání přes internet VoIP (SIP)
Ostatní bezdrátové telefony

VoIP telefony - jedná se o telefonní přístroje, které mohou mít provedení jak stolního, tak bezdrátového telefonu. Bezdrátové provedení je však využívanější. Tyto telefonní přístroje se zapojují za router, který je potřeba pro provozování internetu. U některého z operátorů se objedná hlasová služba, získá se tím telefonní číslo (nebo se převede), přístroj se nastaví - jedná se o několik parametrů, které Vám sdělí Váš operátor hlasové služby a můžete telefonovat. Výhodou jsou nižší náklady na volání a to především do zahraničí.

 

Přehled výrobců internetových telefonních přístrojů uvidíte níže. 

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Swissvoice eSence color Swissvoice eSence color
Poslední kusy na skladě!
1.799,00 Kč
Detail
ZyXEL ES-105A Switch ZyXEL ES-105A Switch
Dodání 2 - 5 dnů
450,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena