Domů / NÁHLAVNÍ SOUPRAVY

Well Mairdi MRD-809B


Žádné hodnocení.
Well Mairdi MRD-809B je náhlavní souprava na jedno ucho v novém vylepšeném designu, kvalitnější odhlučnění a příjemnější materiál. Ultratenká odolná konstrukce, všesměrový otočný mikrofon, technologie odstranění okolního šumu, Quick Disconnect konektor.
Výrobce: Well
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
890,00 Kč , plus doprava
(890,00 Kč/ks)
 
Well Mairdi MRD-809BWell Mairdi MRD-809B - stylová barva a laserové gravírování poskytuje atraktivní vizuální efekt. Výkonný mikrofon s potlačením šumu eliminuje většinu nežádoucího okolního hluku v pozadí. MRD-809 nabízí skvělý zvuk v otevřených nebo hlučných prostředích.
Mikrofon s potlačením šumu zabraňuje rušivému hluku z okolního prostředí. Mikrofon nabízí více nastavení poloh pro ideální záznam hlasu. Velké náušníky zlepšují komunikaci při každém hovoru.
Plyšovo-koženkové náušníky poskytují pohodlí pro celodenní komunikaci. Zpevněný, lehký a nerezový ocelový hlavový pásek zajišťuje vysokou pevnost a trvanlivost.
Headset je vybaven mezinárodní technologií ochrany sluchu, která tak bezpečně chrání Váš sluch. Náhlavní souprava zajišťuje pohodlné nošení díky nově navrženému T-padu a kevlarem zesílený kabel se postará o silný a trvalý výkon s pevnými sluchátky.
MRD-QD006 - Y supervisor kabel 20+100+100 cm
MRD-USB001 - redukce na USB

Náhlavní soupravy WELL Mairdy jsou vybaveny speciálním QD (quick disconnet) konektorem, který umožňuje snadné podržení hovoru pouhým odpojením náhlavky. Pro připojení k telefonnímu přístroji, který má konektor určený pro náhlavní soupravu (většinou to jsou konektory RJ9, 2,5 mm nebo 3,5mm) je nutné použít jeden z níže uvedených propojovacích kabelů.

MRD-QD002(A) - redukce pro telefony Yealink
MRD-QD004(A) - redukce pro telefony Yealink s ovládáním hlasitosti
MRD-QD002-C - redukce pro telefony Cisco
MRD-QD011 - redukce pro telefony s 2,5 mm jack konektorem
MRD-QD001 - redukce pro telefony s 2x 3,5 mm jack konektory pro PC
MRD-QD012 - redukce pro telefony 3,5 mm jack konektorem (RTX, Alcatel, Apple PC)
MRD-QD006 - Y supervisor kabel 20+100+100 cm
MRD-USB001 - redukce na USB
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.