Domů /

Gigaset DL380 Black


Žádné hodnocení. Kód: S30350-S217-R601 Produktové číslo: 4250366856551
Gigaset DL380 Black je snadno ovladatelný telefon s velkými tlačítky a rozměrným displejem, vhodný převážně pro seniory a pro uživatele, kteří preferují snadnou ovladatelnost a čitelnost. Napájení z telefonní linky - nepotřebuje baterie, ani napájecí adap
Produkt již není v prodeji
Gigaset DL380 Black

Gigaset DL380 Black - velké ergonomické klávesy, rozměrný displej, vynikající kvalita audia, vizuální zobrazení hovorů přes LED vpředu, 4 programovatelné klávesy přímé volby (A–D) pro důležitá telefonní čísla, telefonní seznam až na 99 jmen a čísel.
Vynikající kvalita zvuku, režim handsfree, výstup melodie vyzvánění přes handsfree reproduktor, hlasitost vyzváněcího tónu nastavitelná ve 4 fázích + crescendo, hlasitost sluchátka nastavitelná v 8 fázích, hlasitost reproduktoru nastavitelná v 8 fázích.
Kompatibilita s naslouchadly
Telefonní seznam až na 99 jmen a čísel, 4 programovatelné klávesy přímé volby (A–D) pro důležitá telefonní čísla, příprava vytáčení (zadání čísla před zahájením samotného procesu vytáčení) s možností opravy, programovatelné klávesy rychlé volby (1–9), opětovné vytáčení posledních 99 čísel, seznam pro opětovné vytáčení se skládá z čísel příchozích a odchozích hovorů), proces vytáčení: tónová volba (DTMF).Klávesa flash (programovatelná doba flash)
Rozměrný displej 78 x 46 mm (Š x V), nastavitelný kontrast (3 úrovně).
- zobrazení data a času
- zobrazení zmeškaných hovorů
- během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru
Zobrazení hovoru se jménem a/nebo telefonním číslem (CLIP/CNIP), vizuální zobrazení hovoru: na displeji, blikající LED vepředu na telefonu.
Nastavitelné vyzváněcí melodie - 10 melodií, 4 fáze hlasitosti + crescendo. Časově řízení ztišení vyzvánění (nastavení nemá vliv na kontakty uložené pod klávesami přímé volby A–D) (režim den/noc).
Zobrazení seznamu zmeškaných hovorů / volajících, displej zobrazující zmeškané hovory. Seznam volajících na 50 odchozích hovorů, 99 příchozích hovorů (přijaté a zmeškané hovory), přímé vytáčení ze seznamu volajících.
Vysoce kvalitní ergonomická klávesnice s velkými tlačítky, 4 programovatelné klávesy přímé volby (A–D) pro důležitá telefonní čísla. Zapnutí/vypnutí vyzvánění přes klávesu (*) (nastavení nemá vliv na kontakty uložené pod klávesami přímé volby A–D).
Menu - Intuitivní moderní uživatelské rozhraní/menu pro snadnéovládání v několika jazycích, včetně češtiny.Pohodlné hlavní menu s 1 položkou na obrazovce, snadné ovládání přes textová podmenu.
Další funkce - Plug & play – velmi snadná instalace: vybalte, zapojte a volejte, automatické nastavení data a času z telefonní linky, budík.
Napájení z telefonní linky - nepotřebuje baterie, ani napájecí adapter!!!

Soubory Štítky
Doplňky a související
Přídavný zvonek k telefonu JW-102 Přídavný zvonek k telefonu JW-102 Kód: JW-102 Akce Doporučujeme
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 450,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 350,00 Kč
Detail
Doro Secure 350 Doro Secure 350 Kód: Secure 350 Doporučujeme
Dodání 2 - 5 dnů
Zlevněno z 4.490,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 3.990,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.