Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY

Gigaset C575 QUATTRO


Žádné hodnocení.
Gigaset C575 QUATTRO je sada bezdrátového telefonu se 4 sluchátky. Je možné dokoupit a přihlásit ještě další 2 sluchátka Gigaset C570 HX.
Výrobce: GigasetGigaset
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
5.260,00 Kč , plus doprava
(5.260,00 Kč/ks)
 
Gigaset C575 QUATTROGigaset C575 QUATTRO je sada bezdrátového telefonu se 4 sluchátky. Je možné dokoupit a přihlásit ještě další 2 sluchátka Gigaset C570 HX.
Tato výhodná sada roste s Vámi - k této sadě je totiž možné dokoupit až 2 další přídavná sluchátka Gigaset C570HX ! Po jednoduché instalaci tak můžete přepojovat příchozí hovory na další sluchátka, využívat bezplatné služby Interní hovor, kdy si voláte v rámci systému ze sluchátka na sluchátko, případně využít možnost konferenčního hovoru.
Základní informace:
Bezdrátový telefon DECT/ GAP, 2,2“/58 mm velký barevný TFT displej s moderním uživatelským rozhraním, velké podsvícené individuální klávesy pro bezpečné ovládání (jantarově podsvícené), extra velké zobrazení čísel (příprava vytáčení), 2 klávesy pro oblíbené funkce, režim jumbo: větší font pro vytáčení kontaktů.
Telefonní seznam až na 200 kontaktů: jméno, příjmení, telefonní čísla (domů, kancelář, mobil), VIP melodie, připomínka narozenin. Handsfree na sluchátku, sluchátko baterie 2x AAA (NiMH) - dobíjecí. Dětská chůvička (monitoring místnosti). Kalendář s měsíčním přehledem a organizérem, seznam volajících s CLIP a časem pro všechny hovory - až 60 záznamů (odchozí, příchozí, zmeškané hovory) každý 20 položek. Varovný signál mimo dosah telefonu. Nastavení data a času jsou uložena pro případ výpadku energie.
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.