Domů / OCHRANNÉ POMÚCKY

FLOWFLEX Antigenní výtěrový test COVID-19 1ks


Žádné hodnocení.
FLOWFLEX Antigenní výtěrový test COVID-19 1ks je antigenní test na koronavirus z nosního výtěru a je určen pro rychlotestování s výsledkem do 15 minut. Nejpřesnější a nejkvalitnější test na trhu dle nezávislého testu české laboratoře.
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
89,00 Kč , plus doprava
(89,00 Kč/ks)
 
FLOWFLEX Antigenní výtěrový test COVID-19 1ksFLOWFLEX Antigenní výtěrový test COVID-19 1ks je antigenní test na koronavirus z nosního výtěru a je určen pro rychlotestování s výsledkem do 15 minut. Nejpřesnější a nejkvalitnější test na trhu dle nezávislého testu české laboratoře. Výsledek testu byl obdobně přesný, jako u PCR testů. Tato položka obsahuje 1 ks. Senzitivita: 97,1 %, specificita: 99,6 %, celková přesnost: 99,3 %. Test je schválen Ministerstvem zdravotnictví.
Tato položka obsahuje 1 ks.

SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test - rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) pro výtěr z nosu. Výtěrový test s výsledkem do 15 minut detekuje virus v jeho inkubační periodě v akutní fázi a počáteční fázi nemoci.
rychlý
spolehlivý
výsledek do 15 minut
bez nutnosti odesílat vzorky do laboratoře
snadné a bezbolestné použití v pohodlí domova či kanceláře
výtěr z nosu
detekuje všechny mutace viru SARS-CoV-2
návod je v českém jazyce
citlivost: 97,1 %
specificita: 99,6 %
celková přesnost: 99,3 %

Tato položka obsahuje 1 ks testu.

1x testovací kazeta
1x extrakční zkumavka s pufrem
1x tyčinka s vatovým tamponem
návod k použití

ODBĚR VZORKU

Opatrně vsuňte jednorázovou tyčinku dodávanou s vaším kitem do jedné nosové dírky. Pomocí jemné rotace zatlačte tyčinku 2.5 cm (1 palec) od okraje nosní dírky.
Tyčinkou 5 krát otočte proti sliznici uvnitř nosní dírky pro zajištění dostatečného odběru vzorku.

POKYNY K POUŽITÍ

Test a extrakční pufr nechte ustálit před testováním na pokojovou teplotu (15- 30 °C).

Pro každý vzorek k testování použijte vlastní extrakční zkumavku a vhodně ji označte.
Odkruťte kapátkové víčko z extrakční zkumavky bez jejího stlačování.
Tyčinku vložte do zkumavky a kruťte ním alespoň 30 sekund. Potom zakruťte tyčinkou alespoň 5 krát zatímco budete stláčet strany zkumavky. Dbejte na to, abyste nevylili obsah zkumavky. Tyčinku vyberte a přitom stláčejte strany zkumavky pro vypuzení kapaliny.
Nasaďte kapátkové víčko pevně na extrakční zkumavku obsahující vzorek. Důkladně promíchejte kroužením nebo kmitáním spodku zkumavky.
Vyberte testovací kazetu z uzavřeného sáčku a použijte ji co nejdříve. Nejlepší výsledky budou dosaženy, pokud se analýza vykoná co nejblíže času odběru vzorku a nanejvýš během jedné hodiny od času odběru vzorku.
Testovací kazetu položte na rovný a čistý povrch.
Do jamky testovací kazety přidejte vzorek.
Odkruťte malé víčko ze špičky kapátka. Extrakční zkumavku obraťte tak aby špička kapátka směrovala dolů a držte ji svisle (přibližně jeden palec nad vzorkovou jamkou).
Zkumavku jemně stiskněte a nadávkujte 4 kapky připraveného vzorku do vzorkové jamky.
Vyčkejte na zobrazení se barevných čár(y). Výsledky je potřebné odečíst po 15-30 minutách. Neodečítejte výsledky po 30 minutách.

INTERPRETACE VÝSLEDKU

Negativní: Objeví se pouze jedna barevná čára v kontrolní oblasti (C). Žádná zjevná čára se neobjeví v oblasti testovací čáry (T). Toto značí, že nebyl detekován SARS-CoV-2 antigen.
Pozitivní: Objeví se dvě různé čáry. Jedna čára v oblasti kontrolní čáry a druhá v oblasti testovací čáry. Toto značí, že byla zjištěna přítomnost SARS-CoV-2 antigenu
Neplatný: Kontrolní čára se neobjeví.

Kazetu s testem uchovávejte v pokojové teplotě, chraňte před mrazem. Před použitím nechte sadu v pokojové teplotě (4-30 ° C). Nepoužívejte po expiraci.

Výrobce: ACON Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.