Domů / DOMOVNÍ ALARMY

Dveřní linkový komunikátor CV4 - AV4N


Žádné hodnocení.
Dveřní linkový komunikátor CV4 je telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, se 4 tlačítky - leštěná nerezová tlačítka a prosvětlené vizitky (LED diody). Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
8.990,00 Kč , plus doprava
(8.990,00 Kč/ks)
 
Dveřní linkový komunikátor CV4 - AV4NDveřní linkový komunikátor CV4 je telefonní handsfree dveřní komunikátor s nerezovým broušeným panelem, se 4 tlačítky - leštěná nerezová tlačítka a prosvětlené vizitky (LED diody). Celonerezová antivandal robustní konstrukce s vysokou odolností proti poškození. Přední panel je z nerez plechu tlustého 1,5mm.
Prosvícené vizitky jsou chráněny pružně uloženým sklem.CV hovorová jednotka linkového telefonního komunikátoru obsahuje 2 samostatně ovládaná relé pro spínání elektromagnetických zámků. Jedno relé má samostatné, galvanicky oddělené kontakty (např. pro ovládání vjezdové brány). Je možno naprogramovat 2 až 6-ti místný kód pro sepnutí každého relé samostatně.
Pokud budeme používat tyto relé, nebo budeme chtít podsvícené vizitky je nutno připojit externí zdroj ( transformátor 12V). Bez tohoto externího zdroje bude komunikátor pracovat pouze v režimu handsfree telefonu, bez prosvětlení vizitek a bez možnosti elektrického otvírání dveří.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.