Domů / DOMOVNÍ ALARMY

2N® Analog Vario 3 tl. , okénko pro čtečku karet


Žádné hodnocení. Kód: ATEUS-9135130 Produktové číslo: 8595159596013
2N Analog Vario je moderní dveřní interkom s perfektním designem a funkcemi, které nenajdete zdaleka u každých dveří. Jedná se o komunikační systém podporující přenos hlasu.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
8.778,55 Kč , plus doprava
(8.778,55 Kč/ks)
 
2N® Analog Vario 3 tl. , okénko pro čtečku karet2N® Analog Vario 3 tl., okénko pro čtečku karet (čtečka není součástí - volitelné příslušenství) je analogový dveřní telefon, který se zapojuje na analogovou pobočku telefonní ústředny. Včechny 3 tlačítka se dají nastavit tak, aby po zmáčknutí vytočilo konkrétní linku telefonní úsředny (pobočku).
Pokud ke vstupu do domu nechcete používat klíče, nemusíte. Dveře lze otevřít zadáním kódu, přiložením karty nebo dálkově přes stolní či mobilní telefon. Interkom vám bude spolehlivě sloužit doma stejně jako ve firmě nebo velkém kancelářském komplexu. 2N Analog Vario je na modulární bázi, a umožňuje tak rozšíření až na 54 tlačítek. Doplňkem může být kamera, čtečka karet či docházkový systém. K dispozici je verze s klávesnicí i bez ní.
K výrobě dveřního interkomu 2N Analog Vario se používá vysoce kvalitní ocel, která odolá všem vnějším vlivům, takže je zaručena dlouhodobá životnost a stabilní vzhled i v případě instalace ve vnějším prostředí. V některých lokalitách možná oceníte také provedení se zvýšenou odolností proti vandalismu. Kvalitu výrobku přesvědčivě dokazuje exportní úspěšnost - vyváží se do více než 120 zemí světa.
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.