Domů / DOMOVNÍ ALARMY

2N® Analog Vario 1 tl. , klávesnice


Žádné hodnocení. Kód: ATEUS-9135110K Produktové číslo: 8595159597232
2N Analog Vario je moderní dveřní interkom s perfektním designem a funkcemi, které nenajdete zdaleka u každých dveří. Jedná se o komunikační systém podporující přenos hlasu.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
9.990,00 Kč , plus doprava
(9.990,00 Kč/ks)
 
2N® Analog Vario 1 tl. , klávesnice2N® Analog Vario 1 tl., klávesnice je analogový dveřní telefon, který se zapojuje na analogovou pobočku telefonní ústředny. Jedno tlačítko se dá nastavit tak, aby po zmáčknutí vytočilo konkrétní linku telefonní úsředny (pobočku). Klávesnicí se dá vytočit konkrétní číslo linky.
Pokud ke vstupu do domu nechcete používat klíče, nemusíte. Dveře lze otevřít zadáním kódu, přiložením karty nebo dálkově přes stolní či mobilní telefon. Interkom vám bude spolehlivě sloužit doma stejně jako ve firmě nebo velkém kancelářském komplexu. 2N Analog Vario je na modulární bázi, a umožňuje tak rozšíření až na 54 tlačítek. Doplňkem může být kamera, čtečka karet či docházkový systém. K dispozici je verze s klávesnicí i bez ní.
K výrobě dveřního interkomu 2N Analog Vario se používá vysoce kvalitní ocel, která odolá všem vnějším vlivům, takže je zaručena dlouhodobá životnost a stabilní vzhled i v případě instalace ve vnějším prostředí. V některých lokalitách možná oceníte také provedení se zvýšenou odolností proti vandalismu. Kvalitu výrobku přesvědčivě dokazuje exportní úspěšnost - vyváží se do více než 120 zemí světa.
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.