Domů / Datové prvky

Rozvaděč 19" rack jednodílný nástěnný 12U/500mm


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 8595105018316
Triton 19" rozvaděč jednodílný nástěnný 12U/500mm má odnímatelné boky a nastavitelné vertikální lišty. Jeden pár 19“ vertikálních lišt je plynule nastavitelný v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.
Výrobce: TRITON
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
4.990,00 Kč , plus doprava
(4.990,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Rozvaděč 19" rack jednodílný nástěnný 12U/500mmV horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu.
Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na požádání mohou být i celoplechové nebo s perforací.
Odnímatelné bočnice umožňují snadný přístup k nainstalovaným zařízením z boční strany. Ke skeletu jsou uchyceny zámky, ve standardní verzi se stejným klíčem jako má zámek předních dveří.

Ventilace
RUA má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RUA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.