Domů / Stolní telefony

Polycom SoundStation 2 LCD


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 610807034360
Polycom Sound Station 2 - česká verze - je konferenční telefon až pro 10 osob, místnost 5 x 6 m, plně obousměrná komunikace dovoluje oběma stranám mluvit současně, tři hypercardioidové mikrofony zaručují pokrytí 360 stupňů.
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
15.990,00 Kč , plus doprava
(15.990,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Polycom SoundStation 2 LCDMožnost nahrávání konverzace, jednoduché připojení běžnou analogovou telefonní linkou, LCD displej 132x65 pixelů, jednoduché a intuitivní ovládání, telefonní seznam, hlasitost 94 dBA SPL. Zapojení na klasickou analogovou linku. Barva : černá grafitová. Výrobce : Polycom. Verze: CZ !!! Oblíbený model konferenčního telefonu určený pro středně velké místnosti. Patentovaná technologie pro odbourávání okolních hluků, šumů a zpětné vazby. Za příplatek je také možno dodat SoundStation 2 LCD EX (nejvyšší verze s LCD displejem a porty pro rozšíření o externí sadu mikrofonů).
Americký výrobce Polycom se řadí mezi špičku v oblasti audio, video konference a další komunikační zařízení přinášejí nejenom vysokou efektivitu práce, ale také šetří čas, zdroje a energie na primární problémy společnosti.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.