Domů / Bezdrátové telefony

Gigaset SL750H PRO


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 4250366844459
Přídavné bezdrátové sluchátko s nabíječkou (bez základnové stanice). Vhodné pro DECTové systémy Gigaset N510 IP PRO / N720 IP PRO.
Výrobce: GigasetGigaset
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
2.490,00 Kč , plus doprava
(2.490,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Gigaset SL750H PROKompatibilní se všemi základnovými stanicemi bezdrátových telefonů Gigaset DECT. Malý velikostí, obří ve firemní komunikaci. SL750H PRO není jen menší – je prostě ve všem lepší. První, čeho si všimnete, když sluchátko budete mít v ruce, je, jak dobře se drží; širší, výrazně tenčí a elegantnější. Sluchátko je nabito firemními funkcemi Gigaset pro obohacenými o Bluetooth, vibrační
alarm a audio profily. Telefon tak můžete přizpůsobit vašim osobním potřebám ve specifických situacích. Micro-USB port připravuje SL750H PRO na budoucí aktualizaci softwaru podporujícího DECT sítě Gigaset pro. Sluchátko se tak perfektně hodí pro systémy Gigaset pro N720 IP Multicell a N510 IP Singlecell. Lze jej také připojit k jiným základnám kompatibilním se standardem GAP (singlecell i multicell prostředí). Sluchátko je odolné proti poškrábání a dezinfekci díky hladkému, vysoce kvalitnímu polymerovému povrchu, který hladce přechází v nový, 2,4“ displej. Jde o jednu celistvou formu, ve které jsou hardware a software v perfektní shodě a vytvářejí novou generaci třídy SL, která je jednoznačně lepší.
Specifikace
Váha 0.345 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.