Domů / BATERIE, AKUMULÁTORY / Bezdrátové telefony / Siemens OpenScape

Gigaset DL780 Plus


Žádné hodnocení. Kód: S30350-H220-B101 Produktové číslo: 4250366862781
Gigaset DL780 Plus je stolní telefon a bezdrátové sluchátko, určené pro váš domov a to vše v jednom praktickém balení, které je určeno převážně pro seniory a pro uživatele, kteří potřebují příjemné a jednoduché ovládání přístroje.
Výrobce: GigasetGigaset
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
2.390,00 Kč , plus doprava
(2.390,00 Kč/ks)
 
Gigaset DL780 PlusGigaset DL780 Plus je stolní telefon a bezdrátové sluchátko, určené pro váš domov a to vše v jednom praktickém balení, které je určeno převážně pro seniory a pro uživatele, kteří potřebují příjemné a jednoduché ovládání přístroje.
Dvě perfektně sladěná zařízení fungují jako kombi sada a zaručují maximální volnost pohybu připojením kabelů pouze k pevnému stolnímu telefonu a přídavné bezdrátové sluchátko umožňuje volný pohyb bez omezení kabelem.
Základní funkce:
Centrální telefonní seznam až pro 99 jmen a čísel, synchronizovaný seznam hovorů pro příchozí i zmeškané hovory, synchronizuje také černou listinu až pro 32 čísel (nevyžádaná volání). Tlačítko pro zvýšení zvuku pro extra hlasité a jasné nastavení hlasitosti, obzvláště velké a vysoce kontrastní displeje a ovládací panely pro snadnou obsluhu jak sluchátka, tak i pevné linky. Velké programovatelné přímé vytáčené klávesy pro rychlou komunikaci (A-D na stolním telefonu / A-B na sluchátku). Plug &play – velmi snadná instalace: rozbalte, zapojte a proveďte hovor (sluchátko již zaregistrované na základně).
Barva - černá.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.