Domů / Telefony pro seniory

Doro PhoneEasy 311 AS CZ


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 7319770567105
Doro PhoneEasy 311 je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o základní model renomovaného výrobce DORO.
Výrobce: DORO
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
849,00 Kč , plus doprava
(849,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Doro PhoneEasy 311 AS CZ Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 paměti rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, 3 melodie zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Barva bílá.
Doro je švédská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1974. Zaměřuje se především na výrobu telefonů pro pevnou linku, mobilních telefonů a smatphonů, které jsou určeny jak pro kanceláře, tak i pro širokou veřejnost. Proslavila se svými vysoce kvalitními výrobky, které jsou určenu převážně pro seniory. Díky snadnému ovládání produktů této společnosti může spousta seniorů vést plný a bohatý život, kdy mohou být v telefonickém spojení se svou rodinou a svými přáteli. Doro klade důraz na kvalitu výrobků, což je pro tuto společnost prvořadý cíl.
Specifikace
Váha 0.707 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.