Domů / OCHRANNÉ POMÚCKY

Dětská rouška modrá třívrstvá s obrázky 50 ks


Žádné hodnocení.
Dětská rouška modrá třívrstvá s obrázky 50 ks je dětská jednorázová třívrstvá rouška s gumičkou za uši. Velikost: 14.5 x 9 cm, barva: modrá s různými obrázky (pandy, ptáčci, pejsci) - motiv náhodný dle balení.
Výrobce: Caifeng
Dostupnost: Dodání 2 - 5 dnů
199,00 Kč , plus doprava
(199,00 Kč/ks)
 
Dětská rouška modrá třívrstvá s obrázky 50 ksDětská rouška modrá třívrstvá s obrázky 50 ks je dětská jednorázová třívrstvá rouška s gumičkou za uši. Velikost: 14.5 x 9 cm, barva: modrá s různými obrázky (pandy, ptáčci, pejsci) - motiv náhodný dle balení.

Balení obsahuje 50 kusů, tvarovatelný pásek přes nos, velikost: 14.5 x 9 cm.
Země původu: Čínská lidová republika, jednorázové použití. Vysoká prodyšnost umožňuje pohodlné dýchání, velmi dobrá filtrační účinnost.

Rouška (ústenka) slouží k zabránění průniku mikroorganismů zevnitř ven, a je tak určena k ochraně okolí. Vaše rouška tedy chrání ostatní, roušky ostatních chrání Vás.

Při používání jednorázové ústní roušky je žádoucí použít tuto ochrannou pomůcku opravdu pouze na jedno použití. Jednorázová rouška nalezne uplatnění v případě, že cestujete hromadnou dopravou či jdete např. na poštu. Životnost jednorázových roušek bývá okolo dvou hodin. V případě, že se více zadýcháváte, dochází k většímu navlhnutí roušky a tím ke zkrácení její životnosti.

JAK POUŽÍVAT ROUŠKU?
Před nasazením roušky použijte desinfekci rukou na bázi alkoholu, nebo si umyjte ruce mýdlem a vodou.
Roušky se dotýkáme pouze v oblasti gumiček či provázků.
Rouškou si zakryjte nos a ústa, ujistěte se, že mezi rouškou a obličejem nejsou žádné mezery.
Během nošení se roušky nedotýkejte.
Roušku sundávejte ze zadu (nedotýkejte se přední části roušky) a roušku ihned vyhoďte do uzavřeného koše (směsný odpad).
Očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem a vodou

UCHOVÁVÁNÍ ROUŠEK

Ideálním řešením je uzavřít čisté roušky do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením roušek dezinfikována. Případně lze vložit roušky do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými rouškami byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice).
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.