Domů / Bezdrátové telefony / Klávesnice
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Klávesnice k bezdrátovým telefonům

(3) Klávesnice k bezdrátovým telefonům
Klávesnice

Klávesnice k bezdrátovým telefonům - prodáváme, měníme nebo i čistíme klávesnice bezdrátových telefonů. Jedná se o díl, který se většinou častým používáním tzv. ochodí a vytáčení čísel je čím dál tím více složitější, nebo dokonce nemožné. V tomto případě, pokud je na vině ochozená klávesnice, stačí pouze tento díl vyměnit a Váš oblíbený telefonní přístroj můžete používat dále. Není nutné hned kupovat nový přístroj. Dodáváme a měníme klávesnice převážně výrobců Panasonic a Gigaset.

 

V případě poradenství, či případné opravy nám zavolejte.


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Gigaset E630 klávesnice Gigaset E630 klávesnice
Poslední kusy na skladě!
490,00 Kč
Detail
Gigaset CL540 klávesnice Gigaset CL540 klávesnice
Poslední kusy na skladě!
450,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena