Domů / BEZDRÁTOVÉ TELEFONY / Panasonic / Nabíječky pro sluchátka
OPRAVY TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost provádí také servis a instalaci telefonních ústředen, opravy stolních telefonů, bezdrátových telefonů a ostatních telekomunikačních zařízení značek Panasonic, Siemens, Gigaset, Alcatel, Alphatel, Alphatech, 2N i výrobky ostatních výrobců. Jak objednat? Volejte 244 404 437. Případně pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. V případě nutnosti je zde non-stop telefonní číslo: 603 324 484.

více naleznete zde

 

Odběr novinek
Nejprodávanější
SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

SPRÁVA POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

 

Naše společnost provádí také servis počítačových sítí a opravy PC. Specializujeme se na správu sítí, dodávky hardwaru a softwaru, serverové systémy, připojení k internetu, bezdrátové sítě i metalické a optické kabeláže. Také poskytujeme poradenství.
Pro více informací ohledně servisu volejte telefonní číslo 244 404 437, nebo pište na servis@atel-cz.cz . Na těchto konaktech Vám jsme k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin.

více info zde

 

 

Nabíjecí baterie (akumulátory) pro bezdrátové telefony a ostatní baterie

(1) Nabíjecí baterie (akumulátory) pro bezdrátové telefony a ostatní baterie
Nabíječky pro sluchátka

Nabíjecí baterie (akumulátory) pro bezdrátové telefony Panasonic a Gigaset. Jedná se o náhradní nabíjecí baterie, která jsou vhodné pro sluchátka bezdrátových telefonů různých značek. V ČR jsou to převážně bezdrátové telefony Panasonic a Gigaset. Některé tyto akumulátory jsou ve standardním rozměru AA, případně AAA. Další bezdrátové telefony používají speciální dobíjecí baterie, které jsou tvarově zcela jiné. Výběr těchto akumulátorů není dobré podcenit, vyvarujete se tak případným závadám na telefonním přístroji. S výběrem vhodných akumulátorů vám rádi pomůžou naši servisní technici. Dále zde naleznete baterie alkalické, lithiové a další typy, které se používají pro dálkové ovladače automobilů, vratových systémů u garáží i jiných dálkových ovladačů, např. jako je televizní ovladač. Naleznete zde i knoflíkové baterie pro kuchyňské váhy, kalkulačky a spousty dalších zařízení.

 

 

SERVIS - kontakty                                                                      SERVIS mail


Vyberte parametry zboží
Výrobci
Skladem
Stav Novinka Novinky v oblasti telekomunikací Výprodej Sleva Jedná se o zlevněné zboží Akce Akční produkty za akční ceny Doprodej Doprodej Doporučujeme Super produkty, které všude nenaleznete
Cena
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Kleště US 8P8C RJ45 Kleště US 8P8C RJ45
Dodání 2 - 5 dnů
490,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena